For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
Helikoptery UL Statki powietrzne

Śmigłowiec helikopter ultralekki Escape


  • Śmigłowiec helikopter ultralekki Escape
  • Śmigłowiec helikopter ultralekki Escape
  • Śmigłowiec helikopter ultralekki Escape
  • Śmigłowiec helikopter ultralekki Escape
  • Śmigłowiec helikopter ultralekki Escape
Szczegóły ogłoszenia
Cena : 1 190 000,00 PLN
Typ : Sprzedaż
Data : 12 kwietnia 2024
Lokalizacja : Niegowoniczki EPNI

ESCAPE to dwumiejscowy śmigłowiec o NIEZRÓWNANYCH osiągach, nowej koncepcji charakteryzującej się ekstremalną lekkością, dużą mocą, szerokim zasięgiem, niskim zużyciem paliwa i obniżonymi kosztami eksploatacji.

Ciśnieniowa rama z tytanu, kabina w całości z włókna węglowego, silnik ROTAX 916 iS, łopaty wirnika z materiału kompozytowego o nieskończonej żywotności, zawiasy wirnika z elastomeru, przekładnia o niskim oporze mechanicznym i układ chłodzenia bez wentylatorów elektrycznych to tylko niektóre cechy wyróżniające ESCAPE..

Włoska Jakość i styl

Zaprojektowany z myślą o potrzebach najbardziej wymagających pilotów i gwarantujący emocje w bezpieczeństwie nawet mniej doświadczonym pilotom.

ESCAPE, ze swoją strukturą ze stopu tytanu, charakteryzuje się lekkością, która nie ma sobie równych w branży.

Wyposażony w ultranowoczesny silnik ROTAX 916 iS, turbo na wtrysku o mocy 160 KM, jest w stanie zaoferować użytkownikowi niezwykle wysoki stosunek mocy do masy nawet na najwyższych wysokościach.

Wybór silników tłokowych, jako alternatywy dla napędu turbinowego, pozwolił uzyskać mniejsze zużycie paliwa i dużą autonomię lotu przy tej samej mocy.

Aeronautyczny standard konstrukcyjny komponentów związany z doborem mechanicznym, będący wynikiem wieloletniego doświadczenia konstruktorów, pozwala na szczególnie prosty program obsługi, a co za tym idzie, obniżenie kosztów eksploatacji.

Śmigłowiec jest dostępny na zamówienie po wcześniejszym uzgodnieniu szczegółów.

Podana cena jest ceną netto. Nie zawiera 23% podatku VAT.

 

 


Top